KONCENTRAT z Czarnych i Czerwonych Porzeczek MitoActive™ (500 ml)

82.90 zł 107.50 zł

Koncentrat z czarnych i czerwonych porzeczek MitoActive™ (500 ml)  przyczynia się do wzmocnienia, większej energi i odmłodzenia skóry


Składniki
:

  • koncentrat czarnych porzeczek (Ribes nigrum L.) i czerwonych porzeczek (Ribes rubrum L.), woda, glukonian magnezu, siarczan magnezu, mleczan magnezu, substancja konserwująca: sorbinian potasu, substancja słodząca: glikozydy stewiolowe, acesulfam-K, sukraloza

MitoActive™ - bogaty w bioaktywny składnik Ribetril™ A i polifenole wspomaga osiągnięcie większej energii, poprawia wydajność fizyczną oraz regenerację organizmu. Zawiera dokładnie wyselekcjonowane owoce czerwonych i czarnych porzeczek zawierające bardzo dużo aktywnego składnika Ribetrilu™ A.

Ribetril™ A poprawia funkcjonowanie mitochondriów w komórkach mięśniowych

Wiadomo, że ćwiczenia zwiększają liczbę mitochondriów i stymulują ich właściwości. Również Ribetril A™ stymuluje funkcje mitochondrialne. Badania przeprowadzone na University of Copenhagen i Roskilde University nad ilością i funkcjami mitochondriów wykazały większą wydolność oddechową i liczbę mitochondriów w komórkach mięśniowych po podaniu Ribetrilu™ lub ekstraktów z czerwonych i czarnych porzeczek bogatych w ten związek.

  • Ribetril™ A poprawia wydolność oddechową mitochondriów w mięśniach
  • Ribetril™ A stymuluje powstawanie nowych mitochondriów
  • MitoActive™ zmniejsza zmarszczki i poprawia mikrocyrkulację w skórze


Ribetril™ A - nowy bioaktywny składnik opracowany przez firmę Asiros
to unikalny polifenol występujący w pewnych odmianach czerwonych i czarnych porzeczek. Ribetril™ A to inhibitor trzech enzymów. Opatentowana technologia pozyskiwania Ribetrilu™ zapewnia jego wysoki poziom we wszystkich produktach MitoActive™. Firma Asiros posiada patenty na produkty zawierające wysoki poziom Ribetrilu™.

Duńska firma Asiros wykorzystuje innowacyjną technologię i osiągnięcia naukowe do produkcji wysokiej jakości produktów z owoców jagodowych

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w produkcji składników farmaceutycznych i fitochemicznych, firmie Asiros udało się poznać jak różne składniki owoców i warzyw korzystnie wpływają na zdrowie. Wykorzystując zaawansowane metody ekstrakcji, analizy chemicznej i pomiarów bioaktywności biochemicznej, firma Asiros wytwarza nowe produkty wykorzystywane do produkcji suplementów lub jako dodatek funkcjonalny.

Produkty firmy Asiros cechuje wysoka jakość produktów oraz innowacyjna technologia produkcji. Asiros wykorzystuje wyłącznie owoce pochodzące od europejskich dostawców kontraktowych. Kontrola procesu produkcyjnego oraz potrójna technologia analityczna UltraProfile™ gwarantują najwyższą jakość produktów. Technologia ta wyróżnia firmę Asiros i ustanawia nowe standardy kontroli jakości naturalnych produktów.

Sposób użycia: dorośli i dzieci powyżej 11 r.ż. – 25 ml.  Porcję można zwiększyć do 35 ml.

1. Przyjmować nierozcieńczony, popijając wodą
2. Rozpuścić w wodzie lub ulubionym napoju
3. Dodać do koktajlu lub jogurtu

Przyjmować po jedzeniu.

Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po otwarciu przechowywać w lodówce, nie dłużej niż 2 miesiące.

 

 Specyfikacja produktu
Producent: Kenay AG
Opakowanie: 500 ml

KARTA ZAMÓWIENIOWA
Dostępność: Chwilowo brak - Zapytaj o dostępność


Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z witryny Berberis oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności.

Akceptuję Regulamin