Sposoby i Koszty Dostawy

 

Dostawy realizowane są za pośrednictwem:

Odbioru osobistego zamówienia prosimy dokonywać, po otrzymaniu wiadomości o jego skompletowaniu.


Koszty dostawy wynoszą:

Podane ceny są cenami brutto.


Darmowa dostawa:

 

Nie realizujemy przesyłek za pobraniem.


Czas dostawy:

Staramy się, by zamówione przez Ciebie produkty zostały jak najszybciej dostarczone.  Zamówienia realizowane są niezwłocznie od momentu wpłynięcia należnej kwoty na konto firmy, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze oraz godziny pracy sklepu (czyli zamówienie złożone w soboty, niedziele oraz święta zostanie przekazane do realizacji w pierwszy dzień roboczy po dniu wolnym od pracy). Czas dostawy zamówienia zazwyczaj wynosi 1-2 dni po jego nadaniu.

Pragniemy, aby nasi klienci otrzymywali zawsze świeże produkty, dlatego nie wszystkie znajdują się aktualnie w naszym magazynie. Zamówienia realizowane są u producenta / dytrybutora w momencie złożenia zamówienia przez klienta oraz wpłynięcia na nasze konto należnej opłaty za zamówienie. Prosimy, aby przyśpieszyć termin realizacji Państwa zamówienia, dokonując opłaty korzystać z systemu PayU.

Jeżeli przy karcie produktu widnieje oznaczenie:

W sytuacji niedostępności zamawianego przez Państwa produktu w magazynie producenta/dystrybutora, zostaną Państwo niezwłocznie o tym powiadomieni drogą e-mailową lub telefoniczną oraz o przewidywanym czasie dostawy. Następnie Państwo zadecydują o dalszym postępowaniu realizacji zamówienia.

Do zamówienie doliczane są koszty przesyłki, które ponosi Kupujący. 

Zamówienia na produkty ze statusem na "Na zamówienie" przyjmujemy tylko w większych ilościach. 

Zamówienia są rabatowane:

Zamówienia są realizowane po wcześniejszym opłaceniu zamówienia. W razie braków w hurtowni lub niezrealizowania zamówienia z innych powodów wpłacona kwota zostanie w całości zwrócona, łącznie z kosztami przesyłki. 


Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z witryny Berberis oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności.

Akceptuję Regulamin