PROTEINY I BŁONNIK Z KONOPI (Organic Hemp Protein Hi Fiber) NUTIVA (454 g)

94.00 zł

Proteiny z konopii w proszku zawierają 66% łatwo trawionego białka. Jedna porcja zawiera 11 g organicznego białka i 12 gram błonnika ( 48 RDA). Konopie zawierają wszystkie 20 aminokwasów (w tym 9 egzogennych) i kwasów tłuszczowych (2 g w porcji).

Białko z konopii pozyskiwane jest bez użycia heksanu - silnego rozposzczalnika stosowanego do przetwarzania nieorganicznego białka sojowego w proszku. Jest wegańskie, a opakowanie wolne jest od BPA.

Konopie charakteryzują się orzechowym smakiem, bogate są w białko, kwasy tłuszczowe i błonnik. Konopie polecane są jako doskonałe uzupełnienie diety osobom aktywnym, uprawiającym sport, poddanym w ciągu dnia na większy wysiłek fizyczny, wegetarianom i weganom, a także osobom, które chcą urozmaicić swoje codzienne posiłki w zdrowe i sycące produkty.

Białko zawarte w konopi jest bardzo dobrze trawione i przyswajane przez organizm. Nasiona pochodzą z organicznych i non-GMO konopii z upraw w Kanadzie. Proces produkcji wszystkich produktów z konopi pozwala zachować ich cenne właściwości odżywcze, wysoką jakość i wspaniały smak.

Organic Hemp Protein Hi Fiber:

  • posiada certyfikat organiczności i non-GMO 
  • jest wytwarzany z surowych nasion konopii
  • jest przetwarzany w niskiej temperaturze
  • jest nierafinowany
  • jest wytwarzane bez zastosowania heksanu
  • nie zawiera substancji chemicznych


Stosowanie:

Można stosować według uznania np. do jogurtów, musli, koktajli, shejków mleczno-owocowych, dodatek do ciast, ciasteczek, potraw.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w tempetarurze pokojowej.

Kraj pochodzenia: Kanada

 Specyfikacja produktu
Producent: Nutiva
Opakowanie: 454 g

KARTA ZAMÓWIENIOWA
Dostępność: Chwilowo brak - Zapytaj o dostępność


Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z witryny Berberis oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności.

Akceptuję Regulamin