Sposoby i Koszty Dostawy

 

Dostawy realizowane są za pośrednictwem:

Odbioru osobistego zamówienia prosimy dokonywać, po otrzymaniu wiadomości o jego skompletowaniu.


Koszty dostawy wynoszą:

Podane ceny są cenami brutto.


Darmowa dostawa:

 

Nie realizujemy przesyłek za pobraniem.


Czas dostawy:

Staramy się, by zamówione przez Ciebie produkty zostały jak najszybciej dostarczone.  Zamówienia realizowane są niezwłocznie od momentu wpłynięcia należnej kwoty na konto firmy, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze oraz godziny pracy sklepu (czyli zamówienie złożone w soboty, niedziele oraz święta zostanie przekazane do realizacji w pierwszy dzień roboczy po dniu wolnym od pracy). Czas dostawy zamówienia zazwyczaj wynosi 1-2 dni po jego nadaniu.

W sytuacji niedostępności zamawianego przez Państwa produktu w magazynie producenta/dystrybutora, zostaną Państwo niezwłocznie o tym powiadomieni drogą e-mailową lub telefoniczną oraz o przewidywanym czasie dostawy. Następnie Państwo zadecydują o dalszym postępowaniu realizacji zamówienia.

Do zamówienie doliczane są koszty przesyłki, które ponosi Kupujący. 

Przetwarzanie danych osobowych

Sprzedający oświadcza, że przetwarza dane osobowe Klientów tylko i wyłącznie w celu świadczenia usług drogą elektroniczną, zawierania z Klientem i wykonywania Umów sprzedaży Towarów zamówionych przez Klienta, rozpatrywania reklamacji i zwrotów lub przygotowywania ofert reklamowych przesyłanych drogą emailową, po uprzednim zapisaniu się klienta podczas rejestracji konta lub w późniejszym terminie do usługi "Newsletter", wysyłki zamówienia do klienta, przyjęcia płatności za pośrednictwem PayU lub banku. W związku z tym Państwa dane są przekazywane Kurierowi, hurtowni współpracujących ze sklepem, w celu realizacji Państwa zamówienia oraz firmie PayU S.A., w celu przekazania Państwa płatności na konto Sprzedającego za zamówione w sklepie produkty. 

Akceptacja regulaminu jest równoznaczne ze zgodą Klienta na wykonie powyższych czynności przetwarzania Państwa danych osobowych w celu tylko i wyłcznie prawidłowej realizacji zamówienia.  Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z witryny Berberis oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności.

Akceptuję Regulamin