Płatności w naszym sklepie
 
 


W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

 


Wybierając płatność PAYU, po kliknięciu w przycisk "Złóż zamówienie" system poprosi Państwa o dokonanie płatności i automatycznie przekieruje na stronę, na której należy wybrać metodę płatności.

W zależności od tego wyboru, system krok po kroku wyda odpowiednie instrukcje, po wykonaniu których automatycznie przeniesie Państwa z powrotem na stronę berberis.com.pl i poinformuje czy proces płatności przebiegł pomyślnie. 

Jeśli płatność z jakichś powodów nie zostanie zaakceptowana i potwierdzona system poprosi Państwa o wybór innej formy płatności.

Nie ma możliwości opłaty zamówienia przy odbiorze.


Nr konta do przelewów bankowych
:

Bank Millenium 33 1160 2202 0000 0002 8045 9414

Przetwarzanie danych osobowych

Sprzedający oświadcza, że przetwarza dane osobowe Klientów tylko i wyłącznie w celu świadczenia usług drogą elektroniczną, zawierania z Klientem i wykonywania Umów sprzedaży Towarów zamówionych przez Klienta, rozpatrywania reklamacji i zwrotów lub przygotowywania ofert reklamowych przesyłanych drogą emailową, po uprzednim zapisaniu się klienta podczas rejestracji konta lub w późniejszym terminie do usługi "Newsletter", wysyłki zamówienia do klienta, przyjęcia płatności za pośrednictwem PayU lub banku. W związku z tym Państwa dane są przekazywane Kurierowi, hurtowni współpracujących ze sklepem, w celu realizacji Państwa zamówienia oraz firmie PayU S.A., w celu przekazania Państwa płatności na konto Sprzedającego za zamówione w sklepie produkty. 

Akceptacja regulaminu jest równoznaczne ze zgodą Klienta na wykonie powyższych czynności przetwarzania Państwa danych osobowych w celu tylko i wyłcznie prawidłowej realizacji zamówienia.  Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z witryny Berberis oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności.

Akceptuję Regulamin